Dozowanie sosu? Pompki do dozowników

Zastanawiasz się nad tym, jaką ilość sosu przygotować do swojego głównego dania? Wszystko zależy od tego w jakiej działasz branży. Jeżeli będzie to bar to będziesz mieć inne potrzeby, a jeżeli jest to bardzo duża restauracja to będą one się automatycznie zwiększały. Na szczęście zawsze pod ręką w internecie mamy pompki do dozowników dzięki ofercie chefstore.pl.

 

To artykuły dedykowane dla bardzo różnych inwestorów i będą dostępne po bardzo przystępnej cenie. Nie wydasz więcej aniżeli 60 zł, a pojemność jest całkiem spora, bo to aż 1,5 l. Zawsze warto też dopytać o dokładne wymiary konsultanta, który czeka pod telefonem. Warto wiedzieć, jaka będzie wysokość oraz szerokość tak, abyśmy przygotowali np. dodatkową półkę. Takie dozowniki są poza tym wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów dzięki czemu wiemy, że będą one nam służyły przez wiele kolejnych sezonów. Kolor jest niemal przezroczysty tak, abyśmy widzieli ile jeszcze sosu zostało w środku. To pozwala na lepsze gospodarowanie.

Szybkie dobranie produktu

W ten sposób najlepiej wybierać artykuły, ponieważ mamy dostęp do bardzo szczegółowych informacji, a dodatkowo na stronie znajdują się również opinie, które pochodzą od innych inwestorów gastronomicznych oraz zwykłych konsumentów. Gospodyni domowa też przecież będzie wykorzystywać pompki do dozowników. Naturalnie same pompki będą o wiele tańsze i warto kupić ich trochę więcej. Z reguły jednak bardzo szybko będą się czyściły, więc nie musimy ich tak od razu wymieniać.

Najważniejsze certyfikaty w przypadku dozowników

Bardzo istotne będą również certyfikaty jakości, które służą do identyfikacji produktów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Takie typowo gastronomiczne artykuły muszą być przecież gwarantowane nam przez najlepszych producentów. Takie firmy zapewniają nam absolutne bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że materiały, z których wykonano takie akcesoria będą miały styczność z żywnością, więc nie mogą się wydzielać żadne substancje. Czasami zapominamy o tym, w przypadku takich zakupów, ale nie musimy się o to martwić, jeżeli robimy je tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *